Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 14
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
Тип на монитор
- Сите -
Време на одзив
- Сите -
Дисплеј порти
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

DELL UltraSharp U2312HM 23" Professional seri...

Part number: U2312HM

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL P2012H 20" Professional series 1600x900 ...

Part number: P2012H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Monitor DELL Professional P2412H 24" А Class ...

Part number: P2412H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Monitor DELL Professional P2210f 22" А Class ...

Part number: P2210f

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Monitor Dell Professional Ultrasharp 19" 1280...

Part number: Dell Ultrasharp 4x3

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка
DELL UltraSharp U2412M 24" Professional series 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black TCO 5.0 USB Hub DisplayPort, VGA DVI
Бесплатна достава

Цена

10.900  ден.

Гаранција

365

дена

DELL UltraSharp U2412M 24" Professional serie...

Part number: U2412M

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Professional LA2306x 23" LED Monitor

Part number: LA2306x

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

Used Monitor 17" VGA 5:4 Various brends HP, L...

Part number: 17 inch 5:4

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Used Monitor HP 1955 А Class 19" VGA DVI Silver/Black 280x1024 SXGA 5:4 TCO03 USB Hub A Class
Бесплатна достава Распродажба

Цена

2.650  ден.

Редовна цена:

2.950 ден.

Гаранција

180

дена

Used Monitor HP 1955 А Class 19" VGA DVI Silv...

Part number: HP 19

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Used Monitor  DELL 1905FP V2 19" VGA DVI 1280x1024 SXGA 5:4 Silver/Black TCO03 USB Hub A Class
Бесплатна достава Распродажба

Цена

2.800  ден.

Редовна цена:

2.950 ден.

Гаранција

180

дена

Used Monitor DELL 1905FP V2 19" VGA DVI 1280...

Part number: Dell 19

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Used Monitor  LG L1952HQ 19" VGA DVI 1280x1024 SXGA 5:4 Silver/Black TCO03 A Class
Бесплатна достава Распродажба

Цена

2.700  ден.

Редовна цена:

2.950 ден.

Гаранција

180

дена

Used Monitor LG L1952HQ 19" VGA DVI 1280x102...

Part number: LG 19

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Used Monitor  Samsung 943T 19" VGA DVI 1280x1024 SXGA 5:4 Silver/Black TCO03 A Class
Бесплатна достава

Цена

2.800  ден.

Редовна цена:

3.200 ден.

Гаранција

180

дена

Used Monitor Samsung 943T 19" VGA DVI 1280x1...

Part number: Samsung 19

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

Used Monitor HP Compaq LA1905wg 19" VGA DVI 1...

Part number: HP 19 wide

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback