Ценовник Последна промена: 24.01.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

14/5/2016

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарачките се вршат многу едноставно и воопшто нема простор за корисникот да се збуни при купување. Во секој поглед моето лично искуство со DDS...

Hosted By

Вкупно продукти: 1306
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

30

дена

ATX 700W, 20+4pins, 1 x 4-pin P4 Connector, 2 x S...

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hewlett Packard ProBook 450 G3/Windows 10 Pro (Bla...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Lenovo ThinkPad X1 CARBON/Windows 10 Pro (Black) -...

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hewlett Packard 1040 G3/Windows 10 Pro (Silver) - ...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hewlett Packard 1040 G3/Windows 7 Pro (Silver) - I...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

730

дена

Hewlett Packard ProBook 470 G3/Windows 10 Pro (Bla...

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL PowerEdge T20,E3-1225v3, 4Gb, 1Tb, NoOS

Part number: 210-ABVC

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL UltraHD Monitor 4K P2415Q, 23.8" (3840 x...

Part number: 210-ADYV

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 5567, Intel Core i5-7200U (up to ...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO Y700-15ISK, 15.6 FHD IPS AG(SLIM), I7-6700H...

Part number: 80NV015RRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

XEROX WorkCentre 7232 Black 24.3K

Part number: 006R01319

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 700-15ISK, 15.6 FHD IPS AG(SLIM), I5-6300HQ...

Part number: 80RU00V5RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 510S-13IKB, WHITE, 13.3 FHD IPS AG(SLIM), I...

Part number: 80V0004BRI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GTX 1060 ARMOR, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI*2, DP*2, 192bit., 2 x Fan
Gamer

Цена

13.842  ден.

Редовна цена:

14.419 ден.

Гаранција

720

дена

MSI GTX 1060 ARMOR, 3GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI*2, ...

Part number: GTX 1060 ARMOR 3G V1

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 310-15IKB, Silver, 15.6 FHD, I5-7200U, 8G D...

Part number: 80TV01C1RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

XEROX DRUM CARTRIDGE Phaser 3052/3260, WC 3215/322...

Part number: 101R00474

Производител: Xerox

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI GTX 1050 Gaming, 2GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, DP, 128bit., Fan
Gamer

Цена

8.658  ден.

Редовна цена:

9.019 ден.

Гаранција

720

дена

MSI GTX 1050 Gaming, 2GB, GDDR5, DL-DVI-D, HDMI, D...

Part number: GTX 1050 GAMING 2G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

EXMARK Lexmark Rollers X54x SVC ADF Separator

Part number: 40X7545

Производител: LEXMARK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DHP-W311AV/E Powerline AV500 Wireless N Min...

Part number: DHP-W311AV/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DWR-953 4G LTE Wireless AC750 Router with G...

Part number: DWR-953

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

D-LINK DES-1210-28P 2410/100 Smart PoE Switch 2 10...

Part number: DES-1210-28P

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

ACER KA270HAbid, (27'') Wide ZeroFrame 4...

Part number: UM.HX3EE.A01

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DAP-1365/E Wireless Range Extender N300 Wit...

Part number: DAP-1365/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DWR-720 Mobile Wi-Fi Hotspot 21Mbps Router

Part number: DWR-720

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DGS-1024D/E 24-Port 10/100/1000MbpsCopper ...

Part number: DGS-1024D/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

D-LINK DGS-1100-18 18-Port Gigabit EasySmart Swit...

Part number: DGS-1100-18

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DCS-932L/E Wireless N IR Network Camera w/...

Part number: DCS-932L/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

D-LINK DGS-1100-24 24-Port Gigabit EasySmart Switc...

Part number: DGS-1100-24

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

690

дена

SILICON POWER SODIMM 8GB DDR4, 2133MHz

Part number: SP008GBSFU213N02

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

PHILIPS LED 21.5'' 223V5LHSB2, Slim Desi...

Part number: 223V5LHSB2/00

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

ACER ES1-533-C5H3, 15.6" HD Acer ComfyView LC...

Part number: NX.GFTEX.078

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LENOVO 110-15IBR, 15.6 HD TN GL(SLIM), Intel Penti...

Part number: 80T7007ARI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

D-LINK DGS-100BD/E 8-Port 10/100/1000MbpsCooper G...

Part number: DGS-100BD/E

Производител: DLink

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback