LiveZilla Live Chat Software
Feedback

E-Mail Archive

24/03/2017 - Western Digital Blue PC SSD НА ПРОМОЦИЈА

23/03/2017 - Нови количини користени монитори DELL Професионални UltraSharp серии

13/03/2017 - Antec акцијата продолжува и овој месец

28/02/2017 - Новo во ДДСтор - AMD Ryzen™ 7

24/02/2017 - Aкција на куќишта, напојувања и кулери Cooler Master

02/02/2017 - Долгоочекуваните Kaby Lake процесори на залиха во ДДСтор

31/01/2017 - Акција MSI графички картички

25/01/2017 - HP Пакет промоција - Лиценциран компјутер + 22" Монитор - 19000 денари

24/01/2017 - Пакет промоција - Lenovo Core i3 + 19" HP Monitor 15000 денари

24/01/2017 - НОВО во ДДСтор - Матични плочи Gigabyte Z270X Gaming

18/01/2017 - X1 CARBON & X1 YOGA Работи на начинот на кој вас ви одговара

10/01/2017 - Најголем избор на куќишта од MS INDUSTRIAL

03/01/2017 - Универзални докинг станици за лаптопи - 2800 денари

22/12/2016 - Лиценцирани HP бизнис лаптопи со Core i5 16900 ден

22/12/2016 - Нови количини користени сервери и работни станици (WORKSTATION)

12/12/2016 - Акцијата продолжува - Голем избор на high-end монитори

12/12/2016 - ДД-Конфигурации прилагодени за сечии потреби - Офис, Гејминг, Адванс-Рендер

12/12/2016 - Неповторлива декемвриска Antec акција - попусти до 25%

12/12/2016 - Новогодишна промоција на проектори

25/11/2016 - DDStore.MK промоции - повеќе од 150 продукти на акција

23/11/2016 - Акција на Dell UltraSharp U3415W монитор

22/11/2016 - HP All-in-One на промоција

22/11/2016 - Aкција на куќишта и напојувања Cooler Master

17/11.2016 - Ново во ДДСтор - Acer Predator 17 G9-793-788L - Вистински гејмерски лаптоп!

14/11/2016 - Промоција на A-DATA, Samsung & Kingston SSD дискови

10/11/2016 - Акција на Wacom табли за цртање

08/11/2016 - Акција MSI графички картички и матични плочи

08/11/2016 - Квалитетен Микрософт хардвер на попуст!

04/11/2016 - Пакет MediaCenter промоција

04/11/2016 - Пакет office промоција - користен компјутер + монитор

26/10/2016 - Lenovo Yoga 510-14IKB на акција по неодолива цена

23/10/2016 - Есенска акција на LENOVO THINKCENTRE сервери

23/10/2016 - Нови количини SAMA гејминг куќишта на промоција

19/10/2016 - Нови количини со акциски цени на high-end монитори

18/10/2016 - АКЦИЈА! Kingston & Samsung SSD дискови

18/10/2016 - Есенска акција на матични плочи Gigabyte

17/10/2016 - Есенска акција на гејминг графички картички Gigabyte

10/10/2016 - Windows 10 Pro - поголема безбедност и повеќе контрола

09/10/2016 - Нови количини со акциски цени на SteelSeries гејминг галантерија

03/10/2016 - Нови количини користени монитори

03/10/2016 - Користени лаптопи - професионални бизнис серии со лиценциран Windows 10

16/07/2016 - DELL гејминг лаптопи со 3 години гаранција

16/07/2016 - Летна акција Deepcool куќишта

11/07/2016 - Ново во ДДСтор - торби од врвниот производител THULE

06/07/2016 - SSD рецензија Kingston UV300 vs Samsung 850 EVO vs ADATA SP550

06/07/2016 - ДД.ТВ Видео рецензии на хардвер

06/07/2016 - ASUS Bundle акција

23/06/2016 - Летна промоција на Think Server

16/06/2016 - НОВО во ДДСтор.МК Голем избор на LED осветлување

14/06/2016 - Со ACER и BENQ проекторите уживајте во Европското првенство и не пропуштајте ниеден гол!

10/06/2016 - Philips & Quart TV на ПОПУСТ

07/06/2016 - Најнови модели Panasonic inverter клима уреди за 2016-2017 год. серија QKE како и од РКЕ

06/06/2016 - АКЦИЈА! Kingston BULK SSD дискови од 2.600 денари

03/06/2016 - ПРОМОЦИЈА! Лиценциран HP компјутер со моќен Core i5 процесор за само 13.500 денари

17/05/2016 - Ново во ДДСтор Acer Predator 17

17/05/2016 - IdeaCentre All in One Компјутери

14/05/2016 - Најмоќните најтенките бизнис лаптопи - X1 Carbon и X1 Yoga

12/05/2016 - Пролетна акција на TESLA климатизери

12/05/2016 - Изнајмување на компјутери - Computer rental service

12/05/2016 - Користени компјутери - продажба

11/05/2016 - EATON RACK UPS по супер цена!

06/05/2016 - Lenovo Ideapad Miix 300 (10-inch) Таблет со Windows 10 лиценца и Dock тастатура

05/05/2016 - Акција на SAMA гејминг куќишта - BESTBUY за 2016

05/05/2016 - ДДКом Гејминг Акција - составете компјутер по ваш избор

05/05/2016 - Нови гаџети од брендот GoClever во ДДСтор со одлични цени

03/05/2016 - Пролетна акција на SSD дискови од брендовите Samsung & Kingston

03/05/2016 - Пролетна акција на гејминг графички картички

29/04/2016 - Користени бренд компјутери со врвни перформанси - Core i3, i5, i7, SSD, VGA GT750Ti

28/04/2016 - Поголеми можности, намалена потрошувачка - HP ProDisplay P202

27/04/2016 - Нови количини користени бренд компјутери од 4900 денари

26/04/2016 - GoPro камери и дополнителна опрема со врвен квалитет

26/04/2016 - SteelSeries гејминг галантерија нови количини со акциски цени

25/04/2016 - Ново во ДДСтор - Dell Alienware & XPS - гејминг и бизнис DELL лаптопи

25/04/2016 - Користени монитори HP Professional LA2306x 23" LED Monitor - 7900 денари

22/04/2016 - Lenovo®ThinkPad®X1 Yoga

21/04/2016 - Нови количини CASE LOGIC опрема

20/04/2016 - Пролетна акција на професионални монитори

09/04/2016 - Компјутерски Совети & Трикови кои секој треба да ги знае

06/04/2016 - Нови ДД-Конфигурации оптимизирани за гејминг и професионална работа

22/03/2016 - Користени Dell Workstation графички станици

15/03/2016 - Нови количини G.Skill со намалени цени

05/03/2016 - Акција на професионални куќишта и напојувања

Назад