Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 12
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
Дијагонала
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

Refurbished DELL Latitude E5530 15" 1920x1080 Full HD, Intel Core i5 3320M 3gr Gen/4GB RAM/1TB HDD NEW/Win10Pro
Бесплатна достава SSD

Цена

25.900  ден.

Редовна цена:

27.900 ден.

Гаранција

365

дена

Refurbished DELL Latitude E5530 15" 1920x1080...

Part number: E5530

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkPad X220 12.5" Intel® Core™i5-2450M/4GB DDR3/320 GB HDD/Win10
Бесплатна достава

Цена

15.900  ден.

Редовна цена:

16.900 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad X220 12.5" Intel® Core&tr...

Part number: ThinkPad X220

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Bundle Addon - SSD 120 GB NEW + Caddy Drive

Part number: SSD + CADDY

Производител: APACER

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP ProBook 6470b Intel Core i5 3210M 2,5GHz 3rd gen/4GB RAM/320 GB HDD So-Dimm DDR3 5400 rpm SATA 14" 1366x768 WXGA LED 16:9 Slim DVD-RW 10/100/1000 Camera eSATA DisplayPort Windows 7
Бесплатна достава Распродажба

Цена

16.900  ден.

Редовна цена:

17.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP ProBook 6470b Intel Core i5 3210M 2,5GHz 3rd ge...

Part number: 6470b

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteBook 2540p 12.1" A Class Intel Core i7 640LM 2GHz/4GB DDR3/160GB HDD/No OD/Finger Print/Win10Home Preinstalled
Бесплатна достава Распродажба

Цена

17.900  ден.

Редовна цена:

20.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 2540p 12.1" A Class Intel Core i...

Part number: EliteBook 2540p

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu Celsius H710 15.6" A Class Intel Core i7 2760QM 2,4GHz 2nd gen/8GB DDR3/128 GB SSD/Nvidia Quadro 1920x1080 Full HD/Finger Print/Win10
Бесплатна достава SSD

Цена

31.900  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu Celsius H710 15.6" A Class Intel Core...

Part number: Celsius H710

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu-Siemens Esprimo M9410 14.1" A Class Intel Celeron M 585 2Ghz/2GB DDR3/160 GB HDD/Win7Home MAR Preinstalled
Бесплатна достава Распродажба

Цена

7.900  ден.

Редовна цена:

8.900 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu-Siemens Esprimo M9410 14.1" A Class I...

Part number: Esprimo M9410

Производител: Fujitsu Siemens

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL Latitude E6320 13.3" LED, Intel Core i5 2540M 2,6GHz/4GB DDR3/250GB HDD/Win 10/Camera eSATA D-HDMI
Бесплатна достава

Цена

15.900  ден.

Редовна цена:

16.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL Latitude E6320 13.3" LED, Intel Core i5 ...

Part number: E6320

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Lenovo Series 3 Mini Dock Plus 4338

Part number: Docking

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Dell Docking station PR03X

Part number: Docking

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP Docking Station EliteBook

Part number: Docking

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

Fujitsu Docking station FPCPR101 | LifeBook

Part number: Docking

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback