Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 9
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
Тип на монитор
- Сите -
Време на одзив
- Сите -
Дисплеј порти
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

Monitor DELL Professional P2412H 24" А Class ...

Part number: P2412H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL P2012H 20" Professional series 1600x900 ...

Part number: P2012H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Monitor DELL Professional P2210f 22" А Class ...

Part number: P2210f

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Monitor Dell Professional Ultrasharp 19" 1280...

Part number: Dell Ultrasharp 4x3

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка
DELL UltraSharp U2412M 24" Professional series 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black TCO 5.0 USB Hub DisplayPort, VGA DVI
Бесплатна достава

Цена

10.900  ден.

Гаранција

365

дена

DELL UltraSharp U2412M 24" Professional serie...

Part number: U2412M

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Professional LA2306x 23" LED Monitor

Part number: LA2306x

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL UltraSharp U2312HM 23" Professional seri...

Part number: U2312HM

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Used Monitor  DELL P190S/E197FP 19" 5:4 1280 x 1024
Бесплатна достава Распродажба

Цена

2.800  ден.

Редовна цена:

2.950 ден.

Гаранција

180

дена

Used Monitor DELL P190S/E197FP 19" 5:4 1280 ...

Part number: Dell 19

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Used Monitor  Samsung 943T 19" VGA DVI 1280x1024 SXGA 5:4 Silver/Black TCO03 A Class
Бесплатна достава

Цена

2.800  ден.

Редовна цена:

3.200 ден.

Гаранција

180

дена

Used Monitor Samsung 943T 19" VGA DVI 1280x1...

Part number: Samsung 19

Производител: Samsung

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback