Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 27
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Капацитет
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Тип на куќиште
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
SSD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 6005 Pro SFF Athlon II X2 220/2GB ...

Part number: 6005 Pro Win10

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Media center Micro PC HP Compaq Elite 8200 USDT In...

Part number: 8200 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer – Intel® Core™ i5-2400/8GB DDR3/250 GB/VGA 1050NEW/DVD-RW/Win10
Бесплатна достава Гејминг

Цена

26.500  ден.

Редовна цена:

28.000 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer – Intel&r...

Part number: Optiplex 990 Win10Pro

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8300 SFF Intel® Core™ i5...

Part number: 8300 SFF Win10

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 SFF – Intel® Core&trad...

Part number: Optiplex 990 SSD

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Bundle 19" Monitor Dell + PC Lenovo ThinkCent...

Part number: M58+Monitor

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq 6305 Pro SFF AMD A8-Series A8-5500B/4GB ...

Part number: 6305 Pro

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower – Intel® Co...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower – Core i5 2400/...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 6005 Pro SFF Athlon II X2 220/4GB ...

Part number: 6005 Pro SSD

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 790 Intel® Core™i3-2120/4G...

Part number: OptiPlex 7010

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 7010 SFF – Intel® Core&tra...

Part number: Optiplex 990 Win10Pro

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8300 USDT Intel® Core™ i...

Part number: 8300 SFF Win10

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Bundle 24" Monitor Dell + PC Dell Optiplex 99...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 790 Intel® Core™ i3-2120/4GB RAM/250GB HDD/NO ODD/Win10
Бесплатна достава

Цена

10.900  ден.

Редовна цена:

11.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 790 Intel® Core™ i3-2120/4...

Part number: OptiPlex 790

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 22" Monitor Dell + PC DELL OptiPlex 790 Intel® Core™ i3-2120/4GB RAM/250GB HDD/NO ODD/Win10 Keyboard and Mouse
Бесплатна достава Пакет

Цена

15.500  ден.

Редовна цена:

16.500 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 22" Monitor Dell + PC DELL OptiPlex 79...

Part number: OptiPlex 790

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 790 Intel® Core™i3-2120/4GB RAM/120GB SSD NEW+250GB HDD/NO ODD/Win10
Бесплатна достава SSD

Цена

14.700  ден.

Редовна цена:

15.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 790 Intel® Core™i3-2120/4G...

Part number: OptiPlex 790 SSD

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка
Media center Micro PC HP Compaq Elite DC7900 USDT Intel C2D E8400/2GB DDR2/160GB/Android
Бесплатна достава

Цена

4.000  ден.

Гаранција

365

дена

Media center Micro PC HP Compaq Elite DC7900 USDT ...

Part number: 7900 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка
Media center Micro PC HP Compaq Elite 8000 USFF Intel® Core™2 Duo E7500/2GB DDR3/160GB/Android
Бесплатна достава

Цена

4.900  ден.

Гаранција

365

дена

Media center Micro PC HP Compaq Elite 8000 USFF In...

Part number: 8000 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 6005 Pro SFF Athlon II X2 220/2GB DDR3/250GB/No Os
Бесплатна достава

Цена

4.200  ден.

Редовна цена:

4.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 6005 Pro SFF Athlon II X2 220/2GB ...

Part number: 6005 Pro

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8300 SFF Intel Core i5 3470/8GB DD...

Part number: 8300 SFF Win10

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 SFF – Intel® Core&trad...

Part number: Dell

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 SFF – Intel® Core&trad...

Part number: Dell

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M58 Intel® Pentium® E52...

Part number: ThinkCentre M58

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Custom Build Intel Tower/80GB - 500GB/2GB - 8GB RAM/NoODD
Бесплатна достава Распродажба

Цена

3.000  ден.

Редовна цена:

4.500 ден.

Гаранција

180

дена

Custom Build Intel Tower/80GB - 500GB/2GB - 8GB RA...

Part number: Custom Build

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP 8200 USDT Micro PC Intel® Core™ i5-24...

Part number: HP 8200

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M81 Slim Desktop – Intel&...

Part number: ThinkCentre M81

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback