Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 5641
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

DD-Gamer Expert Kabylake, i5-7400KabyLake, 16GB RAM, GTX1060, 1TB HDD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

49.600  ден.

Редовна цена:

52.213 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Expert Kabylake, i5-7400KabyLake, 16GB RA...

Part number: DD-Gamer Expert Kabylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Gamer Kabylake, Core™ i5-7400 KabyLake, 8GB RAM, GTX1050Ti, 1TB HDD
Бесплатна достава Гејминг

Цена

36.800  ден.

Редовна цена:

38.692 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Gamer Kabylake, Core™ i5-7400 KabyLake, 8...

Part number: DD-Gamer Kabylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Overclock–Kabylake, i5-7600K KabyLake, 16GB, GTX1060, 1TB HDD, 120GB SSD
Бесплатна достава

Цена

69.500  ден.

Редовна цена:

73.153 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Overclock–Kabylake, i5-7600K KabyLake, 16...

Part number: DD-Overclock – Kabylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-64 Kabylake, Core™ i3-7100KabyLake, 4GB RAM, Intel HD Integrated, 500GB HDD
Бесплатна достава

Цена

17.200  ден.

Редовна цена:

18.028 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-64 Kabylake, Core™ i3-7100KabyLake, 4GB R...

Part number: DD-64 Kabylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Extreme Kabylake, i7-7700K KabyLake, 32GB RAM, GTX1070 G1, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава

Цена

105.264  ден.

Редовна цена:

110.804 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Extreme Kabylake, i7-7700K KabyLake, 32GB RAM, ...

Part number: DD-Extreme Kabylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

D-LINK DGS-1100-08/E 8-Port Gigabit EasySmart SWIT...

Part number: DGS-1100-08/E

Производител: D-Link

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

TP-Link Wireless Dual Band Router AC1200...

Part number: Archer C50

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Home Kabylake, Pentium®G4560, 4GB RAM, Intel HD Integrated, 500GB HDD
Бесплатна достава

Цена

14.400  ден.

Редовна цена:

15.116 ден.

Гаранција

1080

дена

DD-Home Kabylake, Pentium®G4560, 4GB RAM, Inte...

Part number: DD-Home Kabylake

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

LENOVO VIBE C A2020 (white), 5.0” FWVGA (85...

Part number: PA300022RO

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i5-4690K Processor 1150 Ci5...

Part number: BX80646I54690K

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

TP-Link Dual-Band Wireless Router, AC1350 up to 86...

Part number: Archer C60

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

PC Assembly + Advanced Cable Management Service

Part number: PC Assembly + Advanced Cable Management Service

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i7-5930K Processor 3.50G, 1...

Part number: BX80648I75930K

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP Bag Women Canvas Tote for NB 14", Taupe

Part number: T7B37AA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP 14.0 Ladies Gray Tote

Part number: V1M58AA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i7-5820K Processor 3.30G, 1...

Part number: BX80648I75820K

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP Essential Backpack

Part number: H1D24AA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback